WHATSAPP WHATSAPP
Uzaktan eğitim antrenman ve beslenme programlarınızın hedeflerinize, güncel durumunuza, imkanlarınıza ve isteklerinize göre, "size özel olarak" hazırlanmasıdır. Programlarınız size özel olarak, A'dan Z'ye hazırlandıktan sonra size sadece onlara uymak kalır. Devamında da sonuç ve gelişim kendiliğiden gelir. Emeklerinizin karşılığını sonuna kadar almış olursunuz.
Uzaktan eğitim ile size özel olarak hazırladığım programlar antrenmanlarda verdiğiniz emeğin karşılığını en iyi şekilde almanızı, boşa kürek çekmemenizi ve vakit kaybetmemenizi sağlar. Aylarca spora gidip çevrenizden "hiçbir şey değişmemiş" yorumu almak hiç güzel olmasa gerek.
Programları sizinle ilgili ihtiyaç duyacağım tüm bilgileri içeren detaylı analiz dosyama verdiğiniz cevaplardan hareketle hedeflerinize, güncel durumunuza ve imkanlarınıza göre hazırlıyorum.
Uzaktan eğitim paketlerinden herhangi birine katılıp, Berkay Türkkan Fitness uzaktan eğitim mobil uygulamam üzerinden detaylı analiz dosyamızı doldurduktan sonra programlarımızı 4-5 iş gün, içerisinde tamamlamış oluyorum. Gerçekten "kişiye özel" hazırlık yaptığım için bu süreye ihtiyaç duyuyorum. Basmakalıp programlarla karşılaşmıyorsunuz. Emeklerinizin karşılığını en iyi şekilde alabilmemiz için en detaylı şekilde hazırlık yapıyorum.
Herkesin beslenmeye ayırabileceği bütçe farklı olduğundan beslenme programları da yine bütçelerine uygun şekilde hazırlanıyor. "Beslenmeyi karşılayabilecek miyim?" diye şüpheye düşmenize gerek kalmıyor.
Mobil uygulamam içerisinde öğrencilerimin soruları için ayrı bir soru-cevap bölümü var. Bu platformu uzun süredir gelen sorularla birlikte bir fitness & vücut geliştirme kütüphanesine çevirdik. Sorunuzu sorarken aynı zamanda daha önceden sorulmuş diğer soruları da inceleyerek bilgi düzeyinizi de artırabileceksiniz. Soruları aynı gün içerisinde, güncel olarak cevaplıyorum. NOT: Sorular hem özel, hem de genele açık olarak cevaplanabilmektedir. Özel sorularınızın cevabı yine size özel olmaktadır. Bunun yanında WhatsApp hattı da her gün açık. WhatsApp numaram: 0536 957 98 84.
Hazırlayacağım programlara düzenli devam ettiğiniz sürece sonuç alamama imkanımız yok.
NOT: Bunun tek istisnası hormonal veya metabolizmayla ilgili rahatsızlıkları olan kişilerdir.
En kapsamlı ve detaylı paket hem antrenman programı, hem beslenme programı, hem de supplement düzeni içeren full pakettir. Seçiminizi 6 hafta, 3 ay, 6 ay ve 1 senelik full paketler arasında yapabilirsiniz.
Evet, elinizdeki ekipmanlara göre (dumbbell, bar, ayarlanabilir sehpa, istasyon vb.) hedeflerinize yönelik programlar hazırlanıyor.
3 aylık pakette 2'şer, 6 aylık pakette 3'er, 1 yıllık pakette ise 6'şar adet antrenman-beslenme-supplement planlamamız oluyor. Her yeni programı sizlerden gelen güncel form fotoğrafları, kilo & ölçü bilgilerine göre hazırlıyorum. Ezbere iş yapmıyorum. Tüm programlarınızı aynı anda teslim almıyorsunuz.
Evet, uzun dönem paketlerde önceden bana iletmek şartıyla, 1 kez, en kısa süre 1 ay olmak üzere paketinizi istediğiniz zaman dondurma hakkınız bulunuyor. Programlarınızı dondurmak istiyorsanız durumu bana mutlaka iletmeniz gerekiyor.
Fitness ve vücut geliştirmenin sabır gerektiren bir spor olduğunu artık herkes biliyor. Büyük değişimler kısa zamanda gerçekleşmiyor. Hem bu yüzden, hem de program başı ücretlendirmeler daha ekonomik hale geldiği için uzun dönem paketlerden biriyle ilerlemek sizin için daha mantıklı bir seçim olacaktır.
Hazırlayacağım programlara uyarsanız daha ilk aydan gözle görülür sonuçlar almaya başlarız. Ayna karşısındaki değişim hızı programlarımıza uyumunuza ve vücudunuzun tepkisine bağlıdır. Özetle ne kadar emek verirseniz karşılığını da o kadar alırsınız.
Kampanya olduğunda kampanyaya katılıp, indirimden faydalandıktan sonra paketinizi istediğiniz zaman başlatabilirsiniz.
Kredi kartıyla taksitli şekilde ödeme yapmak istiyorsanız web-sitemdeki paket linklerinden 12 taksite varan imkanlarla ödeme yapabilirsiniz. Havale veya EFT ile ödeme yapmak istiyorsanız Garanti Bankası Berkay Fahrettin Türkkan - Türkkan Sportif Danışmanlık Hizmetleri adına, TR09 0006 2000 2770 0006 8915 09 IBAN'ına gönderebilirsiniz.