WHATSAPP
Uzaktan eğitim antrenman ve beslenme programlarınızın hedeflerinize, güncel durumunuza, imkanlarınıza ve isteklerinize göre, "size özel olarak" hazırlanmasıdır. Programlarınız size özel olarak, A'dan Z'ye hazırlandıktan sonra size sadece onlara uymak kalır. Devamında da sonuç ve gelişim kendiliğiden gelir. Emeklerinizin karşılığını sonuna kadar almış olursunuz.
Uzaktan eğitim ile size özel olarak hazırladığım programlar antrenmanlarda verdiğiniz emeğin karşılığını en iyi şekilde almanızı, boşa kürek çekmemenizi ve vakit kaybetmemenizi sağlar. Aylarca spora gidip çevrenizden "hiçbir şey değişmemiş" yorumu almak hiç güzel olmasa gerek.
Programlar sizinle ilgili ihtiyaç duyacağım tüm bilgileri içeren detaylı analiz dosyama verdiğiniz cevaplardan hareketle hedeflerinize, güncel durumunuza ve imkanlarınıza göre hazırlanıyor.
Seçtiğiniz paket ücretini yatırıp, detaylı analiz dosyamızı doldurduktan sonra programlarımızı 4 gün içerisinde tamamlamış oluyorum. "Kişiye özel" hazırlık yaptığım için bu süreye ihtiyaç duyuyorum.
Herkesin beslenmeye ayırabileceği bütçe farklı olduğundan beslenme programları da yine bütçelerine uygun şekilde hazırlanıyor. "Beslenmeyi karşılayabilecek miyim?" diye şüpheye düşmenize gerek kalmıyor.
Öğrencilerim için özel olarak kurduğum bir platform var. Bu platformu uzun süredir gelen sorularla birlikte bir fitness & vücut geliştirme kütüphanesine çevirdik. Sorunuzu sorarken aynı zamanda daha önceden sorulmuş diğer soruları da inceleyerek bilgi düzeyinizi de artırabileceksiniz.
Soruları aynı gün içerisinde, güncel olarak cevaplıyorum.
NOT: Sorular hem özel, hem de genele açık olarak cevaplanabilmektedir. Özel sorularınızın cevabı yine size özel olmaktadır.
Hazırlayacağım programlara düzenli devam ettiğiniz sürece sonuç alamama imkanımız yok.
NOT: Bunun tek istisnası hormonal veya metabolizmayla ilgili rahatsızlıkları olan kişilerdir.
En kapsamlı ve detaylı paket hem antrenman programı, hem beslenme programı, hem de supplement düzeni içeren 3., yani full pakettir.
Evet, elinizdeki ekipmanlara göre (dumbbell, bar, ayarlanabilir sehpa, istasyon vb.) hedeflerinize yönelik programlar hazırlanıyor.